Мадяр хоче повернути Австро-Угорську імперію на політичну карту, – Politico
- Діденко Аліна
- 22.04.26 07:16
Обраний прем'єр-міністр здобув перемогу над Віктором Орбаном на виборах в Угорщині, зокрема завдяки обіцянці відновити відносини країни з Європейським Союзом. Проте він має намір реалізувати це в рамках зміцнення блоку центральноєвропейських країн, очолюваного однодумцями, які, на його думку, поділяють спільні культурні цінності, економічні інтереси та консервативні погляди на різноманітні питання, від міграції до енергетичної політики.
Саме тому він планує відновити вплив Центральної Європи, звертаючись до її імперського минулого. Мадяр повідомляє, що буде поглиблювати співпрацю із сусідніми країнами, особливо з Австрією, спираючись на міцні економічні зв’язки та спільну історію, що бере початок в Австро-Угорській імперії кінця XIX століття.
“Колись ми були однією країною, і Австрія є ключовим економічним партнером Угорщини. Я прагну зміцнити відносини між Угорщиною та Австрією з історичних, культурних та економічних причин”, – зазначив угорський політик.
Відео дняПублікаціі
Новини
- 2026-06-13 15:30:00
- 2026-06-13 14:47:00
- 2026-06-13 09:44:00
- 2026-06-13 08:20:00
- 2026-06-13 08:15:00
- 2026-06-13 07:55:00
- 2026-06-13 02:21:00
- 2026-06-12 22:42:00
- 2026-06-12 22:05:00
- 2026-06-12 21:00:00
- 2026-06-12 20:44:00
- 2026-06-12 18:12:00
Підпишись на головні публікації та новини


